free html5 templates


Hizmetlerimiz

Kalite standartları çerçevesinde Teknik Servis hizmetleri, Data Kablolama ve Sonlandırma, Data Kurtarma, Güvenlik Kamerası Kurulumları ve Desteği.

Data Kurtarma.

Bilgisayarınızdaki, harici diskinizdeki veya sunucunuzdaki verilerinize ulaşamıyorsanız , birçok problem sınıfında Prodes bilgisayar verilerinize tekrar ulaşmanız için size yardımcı olabilir. Bozulmuş veya silinmiş bir veri tamamen yok olmuş anlamına gelmemektedir. Teknik Laboratuarımız A dan Z ye yeterliliğiyle tüm veri kurtarma problemlerine müdahale için gerekli yazılım ve donanımlara sahiptir. Her marka/model sabit diskten veya medyadan (usb,tape kaset, memory kart, scsi diskler, raid array ler, video disk ve kasetler) , işletim sistemi, dosya formatı, veri türü, disk boyutu ne olursa olsun veri kurtarılması için bize güvenebilirsiniz.

Bilgisayar Teknik Servis

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam erat libero, bibendum in libero tempor, luctus volutpat ligula. Integer fringilla porttitor pretium. Nam erat felis, iaculis id justo ut, ullamcorper feugiat elit. Proin vel lectus auctor, porttitor ligula vitae, convallis leo. In eget massa elit.

Güvenlik Kameraları

*** Bilgisayar Destekli Video Kamera Kayıt Sistemleri...

Bu sistemle kameraların takılı olduğu ev veya işyerinizi günlerce yüksek video kalitesi ile kayıt altına alır, istediğiniz zaman pratik şekilde arşiv kayıtlarını seyredebilir, delil olarak kullanabilirsiniz. Bu sistem ile dünyanın neresinde olduğunuz farketmez. Internet veya telefon hatları kullanılarak sisteme özel şifre ve yetkilerde bağlanıp canlı görüntüleri veya arşivinizi seyredebilirsiniz.

*** Stand Alone Video Kamera Kayıt Sistemleri...

Kendine özgü işletim sistemi ile çalışan bu dijital görüntüleme kayıt ve transfer sistemleri istikrarlı çalışma karekteristliği ve değişik özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Firmamız her ölçekte çözüm sağlayabilecek değişik kapasite ve özelliklere sahip ürünleri Dijital sistemlerde olan başarısına ve seçtiği üstün ürünlere güvenerek sizlerin beğenisine sunmuştur. Stand Alone Video kayıt cihazları network desteği ile uzaktan canlı ve arşiv görüntülerinizi izlemenize olanak sağlar.

Network Hizmetleri

Network sistemindeki sorunların çözülmesi, profesyonel ve sorunsuz ağ ihtiyaçlarının tamamlanması için gerekli analiz ve tespitlerin yapılarak çözüm önerilerinin hayata geçirilmesi. Güvenlik önlemleri ile ağ yapınızdaki dosyaların ve diğer kaynaklarınızın dışarıdan gelebilecek saldırılara karşı korunması. 5651 sayılı internet yasasına uygun donanımsal ve yazılımsal çözümlerin gerçekleştirilmesi.

• Yapısal Kablolama
• Local Area Network (LAN) Sistemleri Kuruluşu
• Wide Area Network (WAN) Sistemleri Kuruluşu
• Virtual Private Network (VPN) Sistemleri Kurulumu
• Network Güvenlik Planlaması, kurulumu ve desteği
• MS Windows 2000 / 2003 / 2008 Server ailesi kurulumu ve desteği
• Web Domain ve hosting hizmetleri
• Lan&Wan IP Telefon santralleri kurulumu ve desteği
• 5651 sayılı internet yasasına uygun donanımsal ve yazılımsal çözümlerin gerçekleştirilmesi.

Adres 

Perpa Ticaret Merkezi B Blok
Kat: 9 No: 1490 
Okmeydanı / Şişli / İstanbul 


İletişim 

E-Posta; info@prodesbilgisayar.com 

Telefon;
0 212 220 06 64

Fax;
0 212 220 06 64

Sosyal Medya 

Facebook 
Geri Bildirim 

Lütfen bize fikirlerinizi, hata raporlarınızı, önerilerinizi gönderin! Herhangi bir geribildirim takdir edilecektir.