free css templates


Hakkımızda

Prodes Bilgisayar 1994 yılından beri müşterilerine hızlı ve doğru hizmeti yüksek müşteri memnuniyeti ile sunmayı hedefleyen, gününde/yerinde anlayışı ile eğitimli teknik personeli ile çözüm üreten bir teknoloji danışmanlık ve BT destek firmasıdır.
Prodes Bilgisayar İstanbul ve Anadolu da yüzlerce kurumun BT altyapısını anahtar teslim kurmuş ve aylık rutin bakım servis hizmetlerini yürütmektedir.

Prodes Bilgisayar Web tasarım hizmetlerinde müşterilerine farklı olmanın zevkini yaşatan yaratıcı bir ekiptir. Özgün tasarımları ile en yeni teknolojileri birleştirerek en başarılı web deneyimlerini sunar.

Prodes Bilgisayar müşterilerine kurumsal ve oem ürünler ile sarf malzemelerinde, sunucu kurulumu ve yönetimi, bt altyapısı kurulumu ve tasarımı, güvenlik kamera sistemleri, personel araç takip ve izleme sistemleri, telefon ses kayıt sistemleri, kartlı geçiş sistemleri, ip telefon sistemleri, yazılımlarda piyasadaki en iyi fiyatları doğru konfigürasyonlar üzerinde sunmak için çalışmaktadır.

Prodes Bilgisayarın hedefi arızalı bilgisayarlara servis vermek değil, sürekli, verimli ve sorunsuz çalışan sistemler yaratmaktır. Bu anlamda sistemlerde meydana gelebilecek her türlü arızaya karşı önlem alıp gerekli bakımları vakitli yapmak ve müşterilerimizin iş verimliliğini arttırmak için çalışmaktayız. 

Adres 

Perpa Ticaret Merkezi B Blok
Kat: 9 No: 1490 
Okmeydanı / Şişli / İstanbul 


İletişim 

E-Posta; info@prodesbilgisayar.com 

Telefon;
0212 222 80 45

Fax;
0212 222 80 46

Sosyal Medya 

Facebook 
Geri Bildirim 

Lütfen bize fikirlerinizi, hata raporlarınızı, önerilerinizi gönderin! Herhangi bir geribildirim takdir edilecektir.